Results
AFA Junior Novets Cup
Final
36.
23/03/24
14:00
Alexandra Park Seventh
4 - 1
Old Vaughanians Fourth
Home Win
Semi-Final
34.
02/03/24
12:00
Alexandra Park Seventh
4 - 1
Old Finchleians Old finchleians 5th team
Home Win
35.
17/02/24
13:30
Old Vaughanians Fourth
5 - 0
Norsemen Fourth
Home Win
Quarter-Final
30.
20/01/24
13:30
Crouch End Vampires Fifth
0 - 1
Norsemen Fourth
Away Win
31.
20/01/24
13:30
Alexandra Park Seventh
3 - 1
Winchmore Hill Seventh
Home Win
32.
20/01/24
13:30
Actonians Association Eighth
3 - 3
Old Vaughanians Fourth
Away Win Penalties 3 - 4 (3 - 3 after 90 minutes)
33.
20/01/24
13:30
Old Minchendenians Fourth
5 - 7
Old Finchleians Old finchleians 5th team
Away Win
3rd Round
27.
16/12/23
13:30
Ravenscroft Old Boys First
1 - 4
Old Vaughanians Fourth
Away Win
22.
09/12/23
13:30
Actonians Association Eighth
2 - 1
Crouch End Vampires Fourth
Home Win
23.
02/12/23
13:30
Southgate Olympic Fourth
2 - 3
Winchmore Hill Seventh
Away Win
24.
02/12/23
13:30
Alexandra Park Seventh
6 - 2
South Bank Cuaco Eighth
Home Win
25.
02/12/23
13:30
Old Finchleians Old finchleians 5th team
4 - 2
Old Meadonians Sixth
Home Win
26.
02/12/23
13:30
Bealonians Football Club Seventh
0 - 1
Norsemen Fourth
Away Win
28.
02/12/23
13:30
Old Minchendenians Fourth
4 - 1
East Barnet Old Grammarians Fourth
Home Win
29.
02/12/23
13:30
Crouch End Vampires Fifth
3 - 1
Old Parmiterians Eighths
Home Win
2nd Round
18.
25/11/23
13:30
Old Garchonians Third
1 - 6
Old Finchleians Old finchleians 5th team
Away Win
10.
18/11/23
13:30
Crouch End Vampires Fourth
6 - 1
Bank of England Fourth
Home Win
6.
11/11/23
13:30
Old Parmiterians Ninths
0 - 2
Old Vaughanians Fourth
Away Win
8.
11/11/23
13:30
Norsemen Fourth
7 - 4
Polytechnic Seventh
Home Win
9.
11/11/23
13:30
Southgate Olympic Fourth
6 - 3
City of London Second
Home Win
12.
11/11/23
13:30
Civil Service Seventh
0 - 3
Winchmore Hill Seventh
Away Win
13.
11/11/23
13:30
South Bank Cuaco Eighth
2 - 0
Wandsworth Borough Sixth
Home Win
14.
11/11/23
13:30
Old Parmiterians Eighths
6 - 1
Southgate County Fifth
Home Win
15.
11/11/23
13:30
Old Blues Thirds
3 - 4
East Barnet Old Grammarians Fourth
Away Win
16.
11/11/23
13:30
Old Minchendenians Fourth
6 - 2
Reigatians Fifth
Home Win
17.
11/11/23
13:30
Actonians Association Eighth
3 - 2
Old Tollingtonians Reserves
Home Win
19.
11/11/23
13:30
Old Wokingians Seventh
0 - 7
Alexandra Park Seventh
Away Win
20.
11/11/23
13:30
Old Wilsonians Sixth
2 - 3
Bealonians Football Club Seventh
Away Win
21.
11/11/23
13:30
Reigatians Sixth
4 - 4
Old Meadonians Sixth
Away Win Penalties 2 - 3 (3 - 3 after 90 minutes)
7.
09/11/23
13:30
Crouch End Vampires Fifth
v
Merton Fifth
Home Win - walkover
11.
17/10/23
13:30
Ravenscroft Old Boys First
v
Ide Hill Reserves
Home Win - walkover
1st Round
1.
07/10/23
13:30
Old Sedcopians Third
0 - 6
Polytechnic Seventh
Away Win
2.
07/10/23
13:30
Old Tollingtonians Reserves
6 - 3
Ibis Eagles Reserves
Home Win After Extra Time (1 - 1 after 90 minutes)
3.
07/10/23
13:30
City of London Second
3 - 3
Bealonians Football Club Eighth
Home Win Penalties 4 - 3 (3 - 3 after 90 minutes)
4.
07/10/23
13:30
St James' Old Boys Fourth
2 - 9
Old Finchleians Old finchleians 5th team
Away Win
5.
07/10/23
13:30
Bealonians Football Club Seventh
3 - 0
Old Tiffinians Fourth
Home Win
Teams with a Bye into the next round
Actonians Association Eighth
Bye
Alexandra Park Seventh
Bye
Bank of England Fourth
Bye
Civil Service Seventh
Bye
Crouch End Vampires Fifth
Bye
Crouch End Vampires Fourth
Bye
East Barnet Old Grammarians Fourth
Bye
Ide Hill Reserves
Bye
Merton Fifth
Bye
Norsemen Fourth
Bye
Old Blues Thirds
Bye
Old Garchonians Reserves
Bye
Old Meadonians Sixth
Bye
Old Minchendenians Fourth
Bye
Old Parmiterians Eighths
Bye
Old Parmiterians Ninths
Bye
Old Vaughanians Fourth
Bye
Old Wilsonians Sixth
Bye
Old Wokingians Seventh
Bye
Ravenscroft Old Boys First
Bye
Reigatians Fifth
Bye
Reigatians Sixth
Bye
South Bank Cuaco Eighth
Bye
Southgate County Fifth
Bye
Southgate Olympic Fourth
Bye
Wandsworth Borough Sixth
Bye
Winchmore Hill Seventh
Bye